ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 11 ТУР

Статистика матчу.
Удари: 18(12+6) – 15(11+4). В площину: 11(6+5) – 7(7+2). Кутові: 5(2+3) – 2(2+0). Гольові моменти: 12(7+5) – 10(9+1).

Почну з самого початку. Ще під час заповнення протоколу перед самим початком матчу представник Шумилівської команди, одіозний Анатолій Доскоч здійснив грубе порушення регламенту. Він вніс до протоколу шостого за рахунком легіонера під чужим прізвищем(7.Евгеній Корчак), хоча насправді під сьомим номером грав приїжджий гравець, якого взагалі ніхто не знає в нашому районі. До п’ятірки легіонерів “шумилян” питань немає(Кречик, Вишневський, Яковенко, Корж, Недозіменко), вони давно тут грають, і завдяки цим гравцям “Лан-Граніт” є навіть не середняком чемпіонату. В результаті, такі дії вже тягнуть на технічну поразку. Далі, ще в першому таймі той же Доскоч вибіг на поле для з’ясування стосунків з одним з гравців господарів поля. Спільними зусиллями гравців і суддів цю людину довелося буквально виштовхувати за межі поля, але і це був не кінець: в середині другого тайму втомлений терпіти постійні образи і погрози асистент головного арбітра Василь Вербецький, просигналізував про неможливість далі продовжувати матч, всякі усні зауваження якогось впливу не мали. В результаті: матч був перерваний на 70-й хвилині. На цьому тижні буде проведено засідання КДК федерації футболу району, де буде вирішуватися доля цього матчу і конкретно Доскоча зокрема. Враховуючи все те, що він наговорив на адресу всіх(гравців, суддів, федерації футболу) до речі, не вперше на протязі більше року – скоріше за все покарання буде відповідним.

————————————————————————————————————————————————————————-

Незважаючи на поразку, на мій погляд, це була найкраща гра сезону у виконанні “Авангарду”. Підопічні Олександра Швеця прекрасно розуміли, що вплутуватися у відкритий футбол з чемпіоном району собі дорожче і свідомо віддали ініціативу гостям, окопавшись поблизу свого штрафного і спорудивши два оборонних редути. Більше тайму “Маньківка” безуспішно билася об цю стіну, оборона господарів на чолі з капітаном команди Дмитром Дерипапою і голкіпером Богданом Сікорським, який явно зловив кураж в першому таймі, успішно руйнували все те, що гості намагалися створити біля їх воріт. Антон Наутяк, Віталій Медвідь, Андрій Прибила і Олег Черванчук не один раз були близькі до того, щоб відкрити рахунок, але на 37-й хвилині в результаті пропустили самі. Спрацювала обратка і після скидання від Руслана Козачка, граючий тренер “Авангарду” Олександр Швець точно пробив метрів з 20-и точно в кут. 0:1 і в повітрі запахло сенсацією, але на щастя для команди Валерія Тригубенка, Богдан Сікорський не бачив момент удару Олександра Гута після подачі кутового зліва і зреагував з запізненням – 1:1. За 20 хвилин до закінчення матчу, вже Наутяк взяв гру на себе: індивідуальний прохід по центру і удар з середньої відстані повз воротаря – 1:2. Після цього гола “Авангард” включив пресинг по всьому полю, і якби забив на 81-й хвилині Микола Гончарук,тоді, можливо, все закінчилося б втратою найважливіших очок для чемпіонів, але з двома поспіль ударами в упор блискуче впорався Валентин Загоруйко, підтвердивши, що є одним з найсильніших та досвідчених голкіперів району. А вже на 4-й компенсованій хвилині захисник господарів необачно віддав пас назад і Медвідь з Черванчуком, які не встигли вийти спокійно скористалися таким подарунком – Наутяк розстріляв порожні ворота. 1:3 – дуже важка перемога ФК “Маньківка”, а шоковані гравці господарів поля ще довго після фінального свистка продовжували сидіти на полі. Їх можна зрозуміти, вони були дуже близькі до того, аби уникнути поразки.

xr7ya3iujim
Олександр Швець(тренер ФК”Авангард”):”Нам ще бракує досвіду, для того, аби не програвати такі матчі. Хлопці засмучені, ми були близькі до нічийного результату. Вдячний команді за самовіддачу та характер і вважаю, що саме в таких іграх гравці отримають певні навички та той самий досвід. А ще дякую голові ТОВ “Устянське” – Павлу Григоровичу Марущаку за придбання комплекту форми, в якій ми сьогодні відіграли перший матч”.

11 тур закриють “Колос”(Джулинка) – ФК”Осіївка” о 18.00 у четвер 3 серпня. Також у цей день відбудеться перенесена гра 4-го туру ФК”Бершадь” – “Авангард”(В.Кіріївка/Устя).