ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 10 тур

widget

Здавалося, сага під назвою “Знайди стадіон для Маньківки” благополучно була завершена місяць тому. Але ж ні! За кілька днів до гри з’ясувалося, що чемпіона району з якихось причин знову не пускають на Красносносільський “Авангард” і ще менш ніж за добу не було ясно чи буде зіграний цей матч взагалі? Тут на виручку прийшла Тернівка, яка погодилася прийняти команду Валерія Тригубенка на своєму полі. Таким чином, 10-й тур розпочався в таких ось злегка екстремальних умовах.

У першому таймі не можна було зрозуміти, хто чемпіон, а хто аутсайдер – рівна гра з трішечки більшою кількістю гольових моментів у господарів поля. Владислав Висоцький на 7-й хвилині до захоплення місцевої публіки навіть відкрив рахунок, але Маньківка поступово прийшла до тями і вже до перерви вийшла вперед – 1:2. У другому таймі клас взяв своє, хоча Тернівка як могла продовжувала боротися, але ще 4 м’ячі влетіли саме в ворота В’ячеслава Бондаренка. 1:6 і поки Бершадь з Шляховою перенесли свій матч, Маньківка тим часом за набраними очками зрівнялася з лідером, маючи при цьому на один зіграний матч більше.
За домовленістю, в разі якщо ФК “Маньківка” позитивно вирішить питання з домашньою ареною, ці команди можуть зіграти вже в найближчу середу 26 липня. Це буде матч вже другого кола.