Чемпіонат району. 10 тур(підсумки)

чернятка

Статистика матчу.
Удари: 11(3+8) – 37(17+20). В площину: 3(1+2) – 16(5+11). Кутові: 0 – 8(4+4). Гольові моменти: 3(1+2) – 18(8+10).

“Ходіння по муках”. Це визначення найбільше підходить до матчу в якому глибокий аутсайдер приймав 9 команду чемпіонату. І не дивлячись на першу в своїй історії суху перемогу, на обличчях гравців “Атлетіка” після фінального свистка було помітно розчарування. Чи потрібно говорити про повну ігрову та територіальну перевазі гостей? Думаю неварто. Досить поглянути на статистичні дані матчу. Гольових моментів “атлети” створили, напевно гри на 2-3 вперед. Але завершення атак просто не було, в одних випадках рятував воротар “Чернятки”, в інших – елементарна неточність. Показовий момент стався на 20-й хвилині. За гру рукою у штрафної господарів, Василь Вербецький призначив пенальті і лідер “Атлетика” – Сергій Якимишин відправив м’яч далеко в чагарники Джулинського стадіону “Колос”.

49 хвилин протримала Чернятка свої ворота в недоторканності. Втомившись спостерігати за тим як атакуючі гравці продовжують тринькати один момент за іншим, крайній захисник гостей – Євген Задорожний прийшов на розіграш кутового і після навісу зліва Олега Куцого, точно пробив головою під саму штангу – 0:1. Подвоїв рахунок Юрій Підлубний, на 64-й хвилині Ігор Побережний точною поздовжньою передачею вивів свого товариша по команді віч-на-віч з воротарем, пішов точний удар в дотик в дальній кут – 0:2. А через 5 хвилин після затяжної позиційної атаки за участю тих же Побережного, Підлубного і Куцого, голкіпер господарів кілька разів поспіль рятував свою команду, але Олег Шеремета зумів першим опинитися на нічийному м’ячі і буквально забіг з ним в порожні ворота – 0:3. Йшла 69 хвилина матчу, грати залишалося досить багато і за цей час Чернятка зуміла відсунути гру від своїх воріт, але забити хоча б гол престижу у них не вийшло. “Атлетик” здобув третю перемогу в чемпіонаті і з 9-ма очками закінчив виступи в першому колі, так як згідно з календарем в заключному 11-му турі команда Олега Облогіна буде вільна від ігор.
———————————————————————————————————————————————————-

А тим часом, Красносільський “Цукровик” після нелегкої перемоги в Осіївці міцно закріпився у самій середині турнірної таблиці. В останьому матчі першого кола підопічні Віктора Прибили на своєму полі зіграють проти Чернятки і мають непогані шанси для того аби закінчити першу половину чемпіонату в п’ятірці кращих команд району.
Гру Фк”Бершадь” – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – перенесено.