Чемпіонат району. 1 тур

futbol_02

18 травня грою “Колос” (Джулинка) – ФК “Маньківка” стартував чемпіонат району 2017 року. У порівнянні з минулим сезоном склади обох команд дещо змінилися. По-перше: за Маньківку в чемпіонаті району більше не будуть виступати легіонери з Умані. По-друге: в складі Колоса на поле вийшли три гравці які представляють ту ж Умань, а також кілька молодих виконавців з нашого району.

Що ж до самого поєдинку, то ще в середині першого тайму ніхто з присутніх уболівальників не міг припустити, що все закінчитися форменим розгромом господарів поля. Навіть після голу Максима Косюка в середині першого тайму, підопічні Івана Попова продовжували виглядати досить впевнено і монолітно, ось тільки із завершенням атак у них нічого не виходило. Непогані шанси забити були у Дмитра Головка, Родіона Швайдака і Дмитра Попова, але в деяких випадках підводила неточність, а ще в деяких надійно грав у воротах Олег Черванчук (у другому таймі, до того ж він відбив пенальті від Олександра Павлишина). Маньківка ж, навпаки намагалася грати на класі своїх гравців, зокрема, Андрія Прибили, Антона Наутяка і Віталія Медвідя, що власне у них чудово і виходило.

Перший гол зробив Наутяк, другий Медвідь, в обох випадках слідував індивідуальний прохід ближче до правого флангу з подальшим прострілом в штрафну. Косюк і Прибила не промахнулися. Третій гол той же Косюк забив після необов’язкової помилки воротаря Колоса. У компенсований до тайму час Дмитру Попову вдалося розмочити рахунок і здавалося, що після перерви господарі зможуть переломити хід невдало складаючогося для них матчу. Але в складі гостей проти був кращий бомбардир минулого року Віталій Медвідь, який протягом 26-хвилин зумів оформити перший хет-трик чемпіонату. Не можна сказати, що Колос в другому таймі виглядав блідою тінню, навпаки, зробивши ряд замін господарі поля намагалися хоча б скоротити відставання в рахунку, але оборона чемпіонів району на чолі з дебютувавшим Сергієм Клибанским, за винятком пенальті, створити щось небезпечне біля своїх воріт так і не дозволила.
Чемпіон почав по чемпіонськи – 6:1. Решта матчів 1-го туру пройдуть в ці вихідні.

ФК Цукровик – ФК Атлетик 3-2
матч розпочався з привітань команди Цукровик – Віктору Прибилі(нещодавно йому виповнилось 50 р). Гра пройшла в цікаво з сторони обох команд, красносільска команда протягом матчу перемагала 3-0, при тому Атлетик не відсидювався в обороні(протягом матчу вони пробили двічі в стійку та один раз мяч влучив у перекладину). Цікавий матч, і Цукровик подарував Прибилі Віктору окрім подарунків матеріальних, подарунок у вигляді перемоги.