Чемпіонат району. 1 тур(підсумки)

widget

«Цукровик»(Красносілка) – «Атлетік»(Бершадь) – 3:2(3:0) Голи: Поліщук(5, 12), Паук(32) – Уманский(63, 77).
Команда з Бершаді поступилася через помилки воротаря. Начисто провалений перший тайм, в якому був дубль Леоніда Поліщука і трудовий гол Дмитра Паука. Здавалося, що Цукровик як і рік тому (4: 1) впевнено розбереться з «атлетами». Але в другому таймі два «стандарти» від Вадима Уманського поставили під сумнів позитивний результат матчу для команди Віктора Прибили. А на останніх хвилинах Ігор Облогін був взагалі близький до того, що б звести матч до нічийного результату, але його удар прийшовся в поперечину. 3:2 і Красносільська команда починає чемпіонат з важкої перемоги.

———————————————————————————————————————————-
ФК«Чернятка» – «Світанок-Агросвіт»(Шляхова) – 2:23(0:11) Голи: Трум, Мотрук – Гребинній-5,Е.Касумов-3,Кравець-3,Ніколаєнко-3,С.Гаврильченко-3,Ковбасюк-2,Ревульчак-2, Красноженюк-2.
Щось детально розповідати про цей матч не бачу сенсу, на даний момент між цими командами прірва. Дебютант чемпіонату став учасником нового рекорду результативності Бершадського району. 25 голів в одному матчі у нас не забивали ніколи, без сумніву, цей матч увійде в історію. Але потрібно віддати належне молодій команді з Чернятки, ніс вони не вішають і це фіаско розцінюють не інакше як, просто хороший урок футболу від більш класної команди. Один з гравців і за сумісництвом ідейний натхненник і організатор ФК «Чернятка» – Ярослав Трум розповів про свої враження від дебюту в чемпіонаті району.

Photo0571– Ми дуже добре розуміємо з ким ми сьогодні грали. Шляхова – тогорічний срібний призер і володар Кубку весни. Також нам відомо, що у чемпіонаті Бершадського району є ще 4-5 команд приблизно такого ж рівня як Світанок-Агросвіт, а з рештою ми будемо намагатися грати на рівних та завойовувати очки. Все необхідне в нас є, форму і мячі нам допоміг придбати наш земляк Анатолій Володимирович Пешко, який мешкає у Києві. Транспортом забезпечує Джулинський сільський голова Петро Васильович Швець. А ще, ми сподіваємось що за нас будуть вболівати уродженці Чернятки – Євген Палянчук та Олег Зозулянський, які є прикладом для багатьох наших хлопців. А взагалі, ми з оптимізмом входимо у чемпіонат, навіть незважаючи на таку гнітючу поразку.
—————————————————————————————————————————————

Зустрічі між цими командами завжди прінципіальни і безкомпромісні. Важко відповісти, чому? Але на моїй пам’яті коли грають Осіївка і В.Кіріївка – спокійного і монотонного матчу чекати не доводиться. Ось і ця гра винятком не стала. За команду Олександра Швеця в цьому сезоні будуть виступати Юрій Нелепа і Микола Гончарук, які пройшли непогану школу у Івана Попова в Джулинці. Саме вони і зробили результат матчу ще в першому таймі. Юрій відкрив рахунок на 10-й хвилині, а Микола швидким дублем довів його до великого. На початку другого тайму контрольний постріл зробив Олег Січкар. 0: 4 і здавалося, все, завіса. Але як би підтверджуючи мої слова про принциповість даної пари команд, Осіївка зібралася і відіграла 2 м’ячі. Роль бомбардира блискуче виконав Іван Вітов, але на більше у господарів просто не вистачило часу.
widget

Минулорічний дебютант “Лан-Граніт” з Шумилова зустрічався з ще одним абсолютним дебютантом з Тернівки. Тут щось коментувати також вважаю зайвим, можу лише припустити, що шумиляни виграли за рахунок зіграного складу (по суті весь торішній кістяк основи був збережений), ну і не в останню чергу через відсутність досвіду у Тернівських футболістів. А найкраще, думаю розкажуть безпосередні учасники матчу.

Олександр Оперчук(гравець “Лан-Граніт”): “Гра в с.Шумилово між командами ФК”Тернівка” та ФК”ЛАН-Граніт”(Шумилово) ніяких сюрпризів не продемонструвала. Очікувано, наша команда контролювала гру обидва тайми. Гра була спокійною, не грубою. Команда з Тернівки вперше дебютувала в чемпіонаті та ще й на виїзді. Явно “ЛАН-Граніт”, як кажуть був на голову вище, досвідченіше. Але якщо згадати перші дебютні ігри шумилівської команди минулого року – то також можна пригадати рахунок 11:3. ФК”Тернівка” тільки розпочинає свій шлях на нелегкій ниві бершадського футболу. Віримо – їхні перемоги ще по переду. Що стосується традиційного прийому гостей, вболівальників та суддів – то шумиляни, як завжди на горі! Ухою пригощали всіх бажаючих, духовий оркестр звучав перед грою та під час перерви. Приємно, коли футбол в нашому селі грає неостанню роль. Можна впевнено сказати, що одну з головних ролей.”

Вадим Осадчук(капітан ФК”Тернівка”, автор першого, історичного голу своєї команди):”Незважаючи на розгромну поразку, ми всеодно задоволені. Не буду виправдовуватись, але в Шумилово ми приїхали не в оптимальному складі, з різних причин були відсутні пятеро гравців “основи”. В нас немає якогось конкретного спонсора, все робимо своїми силами: хлопці “скинулись” на форму, м’ячі, сітки. Десь ближче до субботи скосимо поле на стадионі в Тернівці. До першої домашньої гри з Осіївкою підготуємось більш ніж грунтовно. Якихось задач на чемпіонат в нас немає, натомість, є бажання просто грати в футбол і по можливості не пасти задніх. Взагалі, в нас непогана команда і вважаю, все в нас вийде.”