таблица

“Моноліт”(Козятин) – “Авангард”(Ладижин) — 3:1
“Агро-Астра” — ФК”Орлівка” – 3:1
“Факел” — “ЕМС-Поділля” – 28 жовтня
“Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – “Інтер-Фенікс”(Вінниця) – 5:1(3:0) 21 жовтня. Шляхова. Стадион “Шляхова-Арена” – 250 глядачів.

Арбітр: Андрій Воронюк(Вінниця). Асистенти: Віктор Федоров, Микола Александренко(обидва Вінниця).
Суддівський спостерігач ФФВО: Віктор Коваленко(Вінниця).

Інтер-Фенікс: 1.Бурла – 8.Гурнік; 5.ГРЕБІННИК; 7.Топало; 11.Сорокаліта; 12.Балинський; 13.Малахов; 9.Янишин; 10.Селім; 3.Гевлич; 14.Леськов.
Тренер: Ігор Маковей.

Світанок-Агросвіт: 1.Петров – 12.Рудий; 4.Березовський; 19.Мазур(2.Євстафієв 46) – 11.Оніщук(13.Гаврильченко 67); 16.Чернега(3.Кокошко 79); 6.Бурдиян; 7.ЗАВОДЯН; 20.Арделян – 14.С.Савчук(10.Ольхович 59); 8.Суман Амара(9.Кучер 63).
Тренер: Борис Войнаровський. Президент: Олег Ковбасюк.

Голи: Суман Амара(9,41), С.Савчук(10), Оніщук(53), Сорокаліта(68), Арделян(82).

Удари: 23(9+14) – 13(6+7). В площину: 11(4+7) – 8(5+3). Кутові: 14(9+5) – 12(7+5). Гольові моменти: 13(5+8) – 7(4+3).

Незалежно від того, як зіграють свої перенесені матчі головні конкуренти, “Світанок-Агросвіт” завершив свої виступи в чемпіонаті в цьому році, впевнено очолюючи турнірну таблицю обласної “вишки”. І в третьому за рахунком домашньому матчі на новому стадіоні була здобута перемога з великим рахунком, причому обіграний був суперник, в першому колі з яким на виїзді шляхівчани промучились увесь матч. Тоді тільки завдяки голу Сергія Савчука на 74-й хвилині були здобуті важливі три очки і саме після тієї перемоги підопічні Бориса Войнаровського чітко позначили свої пріоритети, щодо сезону 2017-2018.
Сьогоднішній матч на “Шляхова-Арені” теж не можна назвати легким і рахунок 5:1 не повинен вводити в оману любителів футболу. Крім того, що ФК”Інтер-Фенікс” прибув в Шляхову із запізненням майже в цілу годину, так ще, його гравці були помітно мотивовані, що само по собі впринципі є нормальним футбольним явищем. Ось тільки саме ця зайва мотивація, на мій погляд зіграла з гостями злий жарт. З перших хвилин вінничани великими силами полізли вперед застосовуючи високий пресинг в надії на помилку когось з тріо захисників Рудий-Березовський-Мазур і тим самим оголюючи зони в власних тилах. Тут так грати не ризикнув навіть “ЛНЗ-Лебедин” склад якого упакований висококласними виконавцями. Парадокс, але з самого початку матчу господарі поля були змушені грати на контратаках і вже під кінець 10-ї хвилини дві з них закінчилися голами, з інтервалом в 53 секунди відзначилися Суман Амара і Сергій Савчук, причому в обох випадках асистентом виступив молодий Вадим Чернега після швидких атак початок яких було покладено ледве не від власних воріт. Гостей це ніяк не збентежило і вони продовжували наполегливо гнути свою лінію, як і раніше пресингуючи і нагнітаючи обстановку біля наших воріт. Дмитро Балинський на вході в штрафну небезпечно пробиває поруч зі штангою. Хльосткий удар Олександра Гурніка в красивому кидку забирає Андрій Петров. Він же рятує ворота після подачі кутового і удару головою з близької відстані Дмитра Сорокаліти. “Інтер-Фенікс” наполегливо атакував просто забувши про свої ворота і будь трохи точніше Юрій Онищук та Сергій Савчук, то другий тайм став би вже абсолютною формальністю. Власне, до перерви рахунок все-таки став великим: в черговій швидкій контратаці Юрій Онищук довгим переведенням м’яча з флангу на фланг, знайшов Володимира Рудого, після прострілу якого Суман Амара розстріляв порожні ворота, забивши свій 8 гол в чемпіонаті в 8-ми зіграних матчах. До речі, на данний час він є кращим бомбардиром чемпіонату області.
Протягом всього матчу прудконогий Нуцу Арделян був не один раз близький до взяття воріт Олександра Бурли, але кожного разу в останній момент чогось не вистачало. І ось нарешті, у другому таймі 20-й номер нашої команди спочатку все зробив для Оніщука(Юра забивав у порожні ворота після проходу і прострілу справа), а під завісу гри зумів забити і сам, першим встигнувши на добивання. Між цими голами розмочити рахунок вдалося Дмитру Сорокаліті після передачі від лицьової лінії Селіма. Останні 10 хвилин матчу пройшли вже під диктовку “Світанок-Агросвіт”, могли забивати Ольхович, Бурдіян, Кучер, Рудий і той же Арделян, але Бурла і поспішність в перемішку з неточністю наших гравців залишили рахунок 5:1. В загалі, гравці “Світанок-Агросвіт” за 9 зіграних матчів чемпіонату, змогли забити в ворота суперників 32 голи(в середньому по 4 голи за гру). Всього забивали 11 гравців: 8 голів на рахунку Сумана Амара, по 4 забили Юрій Оніщук та Нуцу Арделян, по 3 голи мають: Сергій Савчук та Володимир Рудий. Двічі відзначилися: Віталій Ольхович, Андрій Бурдіян, Володимир Кучер та Андрій Заводян, по одному голу забили Олександр Мунтян та Віталій Березовський. Також, маємо поки що надійнішу оборону: 6 голів у 9-ти матчах(0,75 гола за гру). На весні залишилось зіграти 5 матчів, 3 з яких на своєму полі, а поки що чемпіонат області бере 6-місячну паузу, 28 жовтня “Світанок-Агросвіт” зіграє гру-відповідь 1/8 фіналу кубку області проти “Авангарду”(Ладижин). Початок гри на “Шляхова-Арені” о 14.00.