ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ. 8 ТУР

S1300002

“Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – “Авангард”(Ладижин) – 8:1(6:0) 7 жовтня. Шляхова. Стадіон “Шляхова-Арена” – 200 глядачів.
Арбітр: Павло Кисельов(Жмеринка).
Асистенти арбітра: Віктор Федоров, Віктор Нижник(обидва Вінниця).

Суддівський спостерігач ФФВО: Яків Дерев’яний(Жмеринка).

Авангард: 1.С.Дворщенко(12.О.Дворщенко 46) – 6.КОРНІЙЧУК; 4.Порхун(5.Топалов 68); 7.Кожушок; 3.Тагіров; 10.Гундяк(13.Росляков 68); 11.Зеленюк(15.Куцан 46); 14.Тарабан; 16.Кисіль; 8.Веселовський; 18.Яковенко.
Тренер: Олег Павлік.

Світанок-Агросвіт: 1.Петров(99.Ванжула 76) – 6.Березовський(2.Євстафієв 55); 5.Мунтян; 19.Мазур(12.Рудий 44) – 15.Турчинський; 17.Тарасенко(16.Чернега 46); 11.Оніщук(13.Гаврильченко 66); 20.Арделян; 9.Кучер(7.Заводян 55) – 8.Суман Амара(14.С.Савчук 46); 10.Ольхович.
Тренер: Борис Войнаровський. Президент: Олег Ковбасюк.

Голи: Кучер(8,30), Суман Амара(12,22,28), Оніщук(33), Арделян(57), Тарабан(70)-з пенальті, Заводян(88).

Попереджені: Тарабан, Зеленюк, Тагіров, Рудий.

Удари: 24(9+15) – 17(10+7). В площину: 16(8+8) – 4(2+2). Кутові: 3(3+0) – 4(1+3). Гольові моменти: 19(8+11) – 5(4+1).

19 серпня в матчі 1-го туру в Ладижині, Світанок-Агросвіт розгромивши “Авангард” з рахунком 5:1, стартував в чемпіонаті області. Минуло півтора місяця і ось уже Ладижинська команда відкриває друге коло візитом в Шляхову. Якихось вже дуже слабких місць в команді Олега Павлика особисто я не помітив, та ж самовіддача, та ж досить жорстка манера ведення боротьби на кожній ділянці поля і той же, майже завжди стабільний склад, що складається виключно з Ладижинських гравців. Напевно єдине в чому “Авангард” був сьогодні дійсно слабше – це в загальному класі виконавців. Господарі поля швидше мислили і швидше бігли і вже на 8-й хвилині Володимир Кучер на підступах до штрафної гостей, здавалося прийняв авантюрне рішення, сміливо рушивши з м’ячем на двох захисників, ті схоже не чекали такої сміливості від молодого виконавця і в повному замішанні дали проскочити між собою. Далі був точний удар повз голкіпера і рахунок став – 1:0. Не встигли вболівальники ще толком відсвяткувати взяття воріт Кучера, як улюбленець Шляхівської публіки Суман Амара або просто “Петя”, після передачі з лівого флангу Віталія Ольховича, в один дотик відправив другий м’яч у ворота Сергія Дворщенка – 2:0. Тільки після цього гості трохи змогли прийти в себе і ось уже на 15-й хвилині володіючий добре поставленим ударом Дмитро Кожушок небезпечно вистрілив зі штрафного метрів з 30-ти, голкіпер Андрій Петров не ризикнув ловити такий м’яч, а просто виставив кулаки від яких м’яч відскочив назад ледь не до того ж Кожушка. Ще через дві хвилини Володимир Яковенко небезпечно пробив над хрестовиною з району правого кута штрафного майданчика господарів. А найреальніший момент для того, що б швидко розмочити рахунок був у Артема Кисіля, але його удар прийшовся поруч зі штангою. А в атаці у відповідь рахунок став розгромним, Нуцу Арделян буквально пролетів по правому флангу і викотив м’яч прямо під удар Суману Амара – 3:0. Четвертий гол у матчі став близнюком третього з тією лише різницею, що в цей раз Арделян вже пробивав сам, а не віддавав передачу, Дворщенко встиг зреагувати, але на його біду на нічийному м’ячі першим був темношкірий легіонер – 4:0. Хет-трик на протязі 16-ти хвилин і Суман Амара з 6-ма забитими голами стає кращим бомбардиром своєї команди. Хочу віддати належне “Авангарду”, психологічно стійка команда не звертаючи уваги на великий рахунок продовжувала наполегливо шукати шляхи до воріт Петрова і на 30-й хвилині Віталію Березовському вдається вибити м’яч з лінії воріт після подачі кутового і удару головою Максима Тарабана. Цей епізод поклав початок атаки після якої рахунок став 5:0. Суман Амара першим підібрав відскок і просунувшись з м’ячем ближче до штрафної гостей, видав ідеальний пас на хід Кучеру, який як і в випадку з першим своїм голом на 8-й хвилині точно пробив під опорну ногу голкіперу. Ну а окрасою цього матчу став гол Юрія Онищука на 33-й хвилині. В одній з позиційних атак господарів поля Юра, перебуваючи біля самої лицьової лінії на лівому фланзі всім своїм виглядом демострував готовність робити навіс в штрафну гостей, але … несподівано пальнув на силу з майже нульового кута і м’яч залетів під дальню кретовіну воріт, голкіпер Дворщенко повірив у виконання Оніщуком передачі, тому був безсилий щось зробити після несподіваного удару півзахисника Шляхової – 6:0. Після цього темп гри дещо впав і крім нереалізованого виходу сам на сам Сумана Амара більше нічого суттєвого на полі не відбувалося.
Вже на самому початку другого тайму хет-трик також міг оформляти і Кучер, але його удар з меж штрафної, з лінії воріт вибили захисники. Замінивший у перерві Сумана Амара, Сергій Савчук втік один на один з воротарем майже від центру поля, але удар у нашого нападника не вийшов. Через 5 хвилин хороший обвідний удар виконував Віталій Ольхович – поруч з дальньою “дев’яткою”. Не міг піти з поля без забитого гола і Нуцу Арделян, який просто замучив Ладижинських захисників своїми забігами на правому фланзі, його удар з-за меж штрафного на 57-й хвилині влучив точно в кут воріт, закритий купою гравців голкіпер “Авангарду” не бачив сам момент удару в слідстві чого зреагував із запізненням – 7:0. Савчук на 65-й хвилині не зміг пробити голкіпера в ближньому бою. Найбільш помітний у складі гостей Тарабан на 70-й хвилині реалізував пенальті і це був єдиний гольовий момент біля воріт “Світанку-Агросвіт” за весь другий тайм. В останні 20 хвилин наші як мінімум повинні були забивати 10 голів, один тільки Савчук на 76-й і 85-й хвилинах вискакував на побачення з воротарем(в обох випадках передачі йому віддавав Арделян), Сергій Гаврильченко на 72-й хвилині не встиг замкнути простріл зліва перебуваючи на дальній штанзі. Ну а крапку поставив вийшовший на заміну капітан команди Андрій Заводян, з другої спроби він добив м’яч у ворота після навісу з правого флангу.
“Світанок-Агросвіт” виграє другий поспіль домашній матч з розгромним рахунком, після чого виходить в одноосібні лідери, тому що Липовецький “Факел” гру проти Вінницького “Інтер-Фенікса” зіграє 18 жовтня. До речі, саме проти цієї команди свій наступний домашній матч проведе Шляхівська команда. Це буде 21 жовтня в субботу о 16.00. Наступного тижня 14 жовтня “Світанок-Агросвіт” вирушає до… Ладижина, де зіграє першу гру 1/8 фіналу кубку області. Матч-відповідь 28 жовтня в Шляхової.