S1280125

“Авангард”(Ладижин) — “Факел”(Липовець) – 1:2
“Моноліт”(Козятин) — ФК”Орлівка” – 4:0
“Інтер-Фенікс”(Вінниця) — “ЕМС-Поділля”(Вінниця) – 1:5

“Агро-Астра”(Немирівський район) — “Світанок Агросвіт”(Шляхова) – 1:1(0:0) 30 вересня. Кірове. Шкільний стадион – 100 глядачів.

Арбітр: Андрій Воронюк(Вінниця). Асистенти: Сергій Єрмолов(Вінниця), Євген Салюк(Калинівка).
Суддівський спостерігач ФФВО – Петро Міськов(Козятин).

Світанок Агросвіт: 1.Петров – 2.Євстафієв; 4.Березовський; 12.Рудий; 19.К.Мазур – 17.Тарасенко; 11.Оніщук; 7.ЗАВОДЯН(9.Кучер 79); 15.Турчинський; 10.Ольхович(20.Арделян 75) – 8.Сума Амара.
Тренер: Борис Войнаровський. Президент: Олег Ковбасюк.

Агро-Астра: 1.Турчик – 22.Подорожний; 17.С.БАРЧУК; 18.Вишталюк; 21.Цибулько – 44.Пастушенко; 55.Брацлавський(88.Кулачко 80); 14.Муцький(20.Козаченко 56); 11.Перков – 7.С.Мазур(9.Головатюк 67); С.Барчук. Тренер: Валерій Козаченко.

Голи: Оніщук(55), Головатюк(81).

Попереджені: С.Мазур, С.Барчук.

Удари: 10(8+2) – 13(3+10). В площину: 5(4+1) – 2(0+2). Кутові: 7(5+2) – 6(3+3). Гольові моменти: 6(4+2) – 7(1+6).

Чемпіонат перетнув екватор і в останньому своєму матчі першого кола “Світанок-Агросвіт” був дуже близький до того, що б завершити першу його частину в ролі одноосібного лідера, але сьогодні в Кірово трохи не пощастило. Стає доброю традицією виїзд уболівальників на виїзні матчі команди, делегація з Шляхової на чолі з президентом клубу Олегом Ковбасюком, як зазвичай прибула в повному складі. З Бершаді також прибули близько десяти чоловік, в основному це люди, так чи інакше пов’язані з футболом.
Про те, що “Агро-Астра” вміє витискати максимум з мінімуму, відомо всім, щось подібне сталося і в цьому матчі. Господарі відразу запропонували силовий футбол з великою кількістю боротьби по всьому полю, власне гри як такої було дуже мало. Як правило йшла довга передача від своїх воріт в боротьбу, а далі по ситуації. Гравці “Астри” в першому таймі раніше адаптувалися і поки наші пристосовувалися, Олександр Барчук на 18-й хвилині міг відкривати рахунок, але його підступний удар в красивому сейві потягнув Андрій Петров. Через 5 хвилин, після кутового Віталій Ольхович підкараулив відскок, але поспішив з ударом і м’яч полетів значно вище воріт. Найактивніший у складі господарів Олександр Барчук непогано виконав штрафний на 26-й хвилині, але Петров на цей раз вигріб м’яч майже з самого кута, а перед самою перервою Микола Пастушенко пробиваючи головою з кількох метрів не влучив у ворота. У компенсований арбітром час той же Барчук знову пробив зі штрафного і знову Петров намертво забрав м’яч.
З самого початку другого тайму гравці в червоно-білій формі, отримавши в перерві ряд цінних рекомендацій від тренера, заграли зовсім по іншому. М’яч був опущений вниз і хавбеки “Астри” часом просто незнали що робити з Юрієм Оніщуком і Олексієм Тарасенко – на флангах і Владиславом Турчинским – в середині поля. На лівому фланзі Онищук міняючись місцями з Костянтином Мазуром постійно нагнітали ситуацію, змушуючи господарів нервувати і дуже часто фолити. І на 55-й хвилині оборона “Астри” прогавила таки Оніщука, Тарасенко пройшов по правій бровці, звідки прострілив уздовж лінії штрафної, і залишившийся на самоті 11-й номер гостей прийняв м’яч і пробив з “неробочої” правої ноги під поперечину без шансів для Турчика – 0:1.

Після цього наші заграли більш впевнено, швидкості різко зросли і гра, що називаеться, пішла. На 63-й хвилині досвідчений Валентин Вішталюк кидається під гарматний удар Андрія Заводяна з меж штрафного. Віталій Ольхович неодноразово виходив на ударну позицію, але сьогодні був не його день і м’яч незмінно летів вище воріт. Господарі розуміючи, що часу залишається все менше, спробували організувати подобу навали, а те, що сталося на 81-й хвилині інакше як нещасним випадком назвати важко. Кутовий справа, силова подача Олександра Барчука, м’яч по дузі летить в район дальньої штанги, де знаходить ногу Артема Головатюка і відскакує за лінію воріт – 1:1. Але навіть після цього “Світанок-Агросвіт” міг вигравати. Коли основний час матчу вже минув, штрафний призначений в 20-ти метрах від воріт Турчика, взявся виконувати Оніщук. Пробив на виконання, філігранно перекинувши значну стінку, але м’яч від рук голкіпера вдарився об штангу і вилетів в поле.
Нічия. І в турнірній таблиці знову двовладдя, Липовецький “Факел” з великими труднощами виграв у Ладижині у тамтешнього “Авангарду”, проти якого команда з Шляхової розпочне друге коло 7 жовтня. Резюмуючи перше коло, кидається в очі надійність оборони нашої команди, 4 пропущених голи в 7 матчах.