ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ. 6 ТУР

S1270021

“Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – “Моноліт”(Козятин) – 6:0(1:0) 23 вересня. Шляхова. Стадіон “Шляхова-Арена” – 250 глядачів. Арбітр: Павло Касанов(Вінниця). Асистенти: Олександр Козак, Сергій Зарічний Вінниця). Суддівський спостерігач ФФВО: Ігор Павленко(Вінниця).

Моноліт: 44.Сослюк(1.Барібан 46) – 2.Мельник; 10.Шафаренко; 21.Луньов; 8.Загалевич; 27.Тверезенко; 6.Жук(3.Скоморовський 46); 7.Пилипенко; 17.Бойков(18.Ковальчук 54); 5.Гейвах(11.Старик 46); 4.Веретинський(12.Кисіль 80).
Тренер: Павло Луцюк. Президент: Генадій Ткачук.

Світанок-Агросвіт: 1.Петров(99.Ванжула 85) – 2.Євстафієв; 4.Березовський; 12.Рудий – 17.Тарасенко(16.Чернега 83); 11.Оніщук(13.Гаврильченко 74); 15.Турчинський(5.Мунтян 79); 6.Бурдіян(20.Арделян 46); 7.ЗАВОДЯН – 10.Ольхович(9.Кучер 70) – 8.Суман Амара(14.С.Савчук 70).
Тренер: Борис Войнаровський. Президент: Олег Ковбасюк.

Голи: Бурдіян(37), Суман Амара(50), Рудий(65), Мунтян(83), Арделян(87), Березовський(90+2).

Попереджені: Жук, Оніщук, Чернега, Ковальчук.

Удари: 30(15+15) – 8(2+6). В площину: 19(11+8) – 2(0+2). Кутові: 6(2+4) – 2(1+1). Гольові моменти: 20(9+11) – 6(2+4).

Те що “Світанок-Агросвіт” сьогодні був просто сильнішим – сумніву не підлягає. Голкіпер Олександр Бутлерскій і захисник Костянтин Мазур відбували дискваліфікацію і повинні бути в строю вже в наступному матчі. У наших хлопців багато що виходило попереду і головне – порядок ззаду, крім того, захисники встигали не тільки виконувати свої безпосередні обов’язки, а й забили половину голів у цьому матчі. А ось непогана, і досить бойовита команда з Козятина на такий непристойний рахунок явно не заслуговувала. Напевно з мого боку це буде некоректно, але дозволю собі зауважити наявність проблем з індивідуальною та ігровою дисципліною у деяких гравців “Моноліту”, яка привела до пропущених голів на 50-й і 87-й хвилинах. Гадаю, тренерський штаб команди з Козятина певні висновки вже зробив. До середини першого тайму гості на рівних билися з нашою командою і на 3-й хвилині після проникаючої атаки лівим флангом, сумбур біля воріт господарів ледь не закінчився голом. “Моноліт” намагався пресингувати по всьому полю і в деяких епізодах наші гравці не завжди вчасно встигали розібратися в ситуації. Але трійка захисників Рудий-Березовський-Євстафієв, а також Заводян і Турчинський, які допомагали їм по черзі, сьогодні були бездоганні, як і голкіпер Андрій Петров, що прийшов до нас з чемпіонату Київської області(останній клуб ФК “Обухів”). До того моменту як Андрій Бурдіян відкрив рахунок, “Світанок-Агросвіт” мав кілька непоганих можливостей для того, що б зробити це набагато раніше, але вже дуже неточними були Віталій Ольхович, Юрій Онищук та Володимир Рудий, а в інших випадках впевнено діяв голкіпер Євген Сослюк, заміну якого в перерві взагалі ніхто не зрозумів.
Вже на 5-й хвилині другого тайму захисник Едуард Шафаренко вибиваючи м’яч подалі від воріт влучив в Сумана Амару і “Петя” майже забіг з м’ячем у порожні ворота – 2:0. Через пару хвилин Дмитро Загалевіч перевірив пильність Петрова здалеку. Ближче до середини другого тайму серія стандартів біля воріт “Моноліту” закінчилася третім голом в сезоні Володимира Рудого. Оніщук навісив зі штрафного, захисники вибили м’яч прямо на набігаючого Віталія Березовського з ударом якого Артем барибал впоратися зумів, але вискочивший з-за спини захисника Рудий вразив порожні ворота. 3:0 і гра була зроблена, але навіть після цього гравці Козятинської команди не залишали надій забити хоча б гол престижу. Особливо активними були Максим Пилипенко і Олег Тверезенко. Останній міг розмочити рахунок, але пробиваючи з району лівого кута штрафного влучив у сітку із зовнішнього боку на 77-й хвилині. Ну а в останні 10 хвилин матчу “Моноліт” просто розвалився. 83-хвилина, штрафний в районі правого кутового сектора гостей. Володимир Кучер навішує на лінію воротарського майданчика і Олександр Мунтян, який вийшов на заміну без перешкод б’є головою точно в кут – 4:0. Ну а 5-й гол Нуцу Арделяна, був взагалі з розряду безглуздих: гокіпер “Моноліту” – Артем Барибан, якого пресингував Кучер, викотив м’яч прямо під удар 20-му номеру господарів і той сильним ударом зробив рахунок – 5:0. А відразу після 6-го гола Віталія Березовського(після подачі кутового і удару головою) головний арбітр Павло Касанов сповістив “Шляхова-Арену” про закінчення матчу. 6:0 – впевнена перемога ФК”Світанок-Агросвіт”, яка до того ж, стала чудовим подарунком на День народження начальнику команди Олександру Шелесту. Вже після фінального свистка стало відомо, що Липовецький “Факел” несподівано втратив перемогу в домашньому матчі проти “Агро-Астри”, а це означає, що “Світанок-Агросвіт” на даний момент одноосібно очолив турнірну таблицю. І в наступному турі 20 вересня зіграє на виїзді проти команди з Немирівського району.