Чемпіонат області. 5 тур

S1260060

ФК”Орлівка” – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – 0:2(0:2). 16 вересня. Теплик. Стадион “Старт” – 150 глядачів. Арбітр: Олександр Бортник(Вінниця). Асистенти: Юліан Мисак, Сергій Бельдій(обидва Вінниця).
Спостерігач арбітражу: Володимир Дзюба(Вінниця).

Світанок-Агросвіт: 71.Бутлерський – 2.Євстафієв; 5.Мунтян; 13.Березовський; 16.Рудий – 17.Тарасенко(12.Чернега 86) – 11.Оніщук; 20.Арделян(28.Гаврильченко 69); 15.ЗАВОДЯН(21.Іванов 78); 10.Ольхович(99.Ванжула 60) – Суман Амара(14.С.Савчук 48).
Тренер: Борис Войнаровський. Президент: Олег Ковбасюк.

Орлівка: 1.Загоруйко – 5.Баранов(14.Чута 75); 16.Оцабера(9.Черванчук 57); 4.Вишневський; 77.Гут – 11.Сохацький; 19.Решетов(15.Драчук 54); 8.ПРИБИЛА; 21.Поліщук; 96.Наутяк – 20.Медвідь.
Тренер: Володимир Богданов. Президент: Валерій Тригубенко.

Голи: Суман Амара(31), Ольхович(43).

Попереджені: Заводян, С.Савчук.

На 59-й хвилині вилучений Бутлерський.

Кращі гравці: Загоруйко – Арделян.

Удари:11(4+7) – 17(12+5). В площину: 2(0+2) – 6(5+1). Кутові: 3(1+2) – 1(1+0). Гольові моменти: 3(1+2) – 6(2+4).

У порівнянні з матчем триденної давності в Лебедині, в стартовому складі “Світанок-Агросвіт” відбулися три зміни. Дискваліфікованого Костянтина Мазура на фланзі оборони замінив Олександр Мунтян, а також в лінії півзахисту Віталій Ольхович та Олексій Тарасенко вийшли на місця Володимира Кучера та Владислава Турчинського. Досконально знаючи суперника, в “основі” якого вийшло відразу семеро гравців з Бершадського району, а також з огляду на стан поля на Теплицькому стадіоні “Старт”, Борис Войнаровський на передматчевій установці попросив команду по можливості виключити короткий пас. І як з’ясувалося пізніше, це багато в чому стало запорукою сухої перемоги гостей. По такій грі, високі і атлетичні гравці Шляхівської команди відчували себе набагато комфортніше за легких та технічних гравців команди господарів поля. І в першому таймі у господарів був тільки один реальний момент, але Антон Наутяк після того як накрутив кількох суперників пробив із забійної позиції повз ворота. Ще до того як наші відкрили рахунок, двічі міг забити Володимир Рудий, але переграти Валентина Загоруйка на 14-й і 26-й хвилинах у нього не вийшло. А ось єдиний форвард Суман Амара свого шансу не втратив. Дмитро Євстафієв відпасував на правий фланг Нуцу Арделяну, той втік від захисника і навісив в район лінії воротарського точно на голову Африканському легіонеру – 0:1.

Подвоїти рахунок вийшло також за участю Арделяна і Суман Амара, знову простріл справа, з ударом форварда Загоруйко впорався, а от з добиванням Ольховича, вже не встиг і м’яч парашутом опустився за лінією воріт – 0:2.
Коли вже йшов компенсований до першого тайму час, єдиний в матчі кутовий біля воріт “Орлівки” міг закінчитися третім голом, але два поспіль удари Рудого захисники і Загоруйко виносили з лінії воріт.

Другий тайм “Світанок-Агросвіт” грав вже за рахунком, середній темп з мінімумом загострень біля обох воріт був на руку гостям. Поки на 59-й хвилині трапився епізод, який міг кардинально змінити хід гри. Поганої якості поле зіграло за “Орлівку”, Бутлерській змушений був грати руками за межами штрафного майданчика. До арбітра Олександра Бортника претензій бути не може, червона картка по ділу. Але знову згадую матч в Липовці і виникає цілком логічне запитання: чому наші судді ідентичні епізоди трактують по різному? Єрмолов тоді обмежився лише попередженням. Або у нас в області є особливі клуби ставлення до яких з боку суддівського корпусу обирається розміром їхнього гаманця? Благо, наші швидко перебудувалися і змогли в півгодини що залишилися зберегти свої ворота в недоторканності. Другий воротар Ярослав Ванжула відмінно увійшов у гру, потягнувши небезпечний штрафний від Леоніда Поліщука, двічі рятував після ударів з-за меж штрафного, а також пару раз здорово зіграв на виходах. Наші нічого особливо не придумуючи окопалися поблизу свого штрафного. Попереду маячили тільки Сергій Савчук і Сергій Гаврильченко, які вийшли на заміну, останній міг забивати на 70-й хвилині, але не влучив у дальній кут пробиваючи головою з гострого кута. “Орлівка” з великим бажанням пішла вперед, але отримати вигоду зі своєї переваги так і не змогла. 0:2 – гросмейстерська перемога команди з Шляхової. І наступний матч 6-го туру проти Козятинського “Моноліту” відбудеться вже на “Шляхова-Арені”, але це вже буде після гри з “ЛНЗ” – 23 вересня. А матч-відповідь аматорського кубка України проти чемпіона Черкаської області відбудеться в найближчу середу о 16.00