ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ. 3 тур

21297487_1434202056668229_457768055_o

“Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – “ЕМС-Поділля”(Винниця) – 2:0(2:0) 2 вересня. Джулинка. Стадион “Колос” – 200 глядачів. Арбітр: Павло Касанов. Асистенти: Олександр Бортник, Сергій Зарічний(всі Вінниця).
Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Володимир Дзюба(Вінниця).

ЕМС-Поділля: 1.Мукомел – 2.Соцький(44.Підвальний 78); 3.Бондарчук; 12.Циганков; 14.Дученко – 4.МАЛКА; 10.Подкуйко(77.Носачов 60); 20.Цибулько; 7.Корбут(19.Гавриш 46); 11.Загробский – 9.Степанюк(22.Ісаев 73).

Тренер: Юрій Коваль.

Світанок-Агросвіт: 71.Бутлерський – 2.Рудий; 4.Березовський; 19.Мазур – 15.Турчинський(5.Мунтян 88); 7.ЗАВОДЯН; 16.Чернега(3.Кокошко 68); 6.Бурдиян; 11.Оніщук(17.О.Савчук 62) – 8.Суман Амара(10.Ольхович 90); 20.Арделян(14.С.Савчук 62).

Тренер: Борис Войнаровський.

Голи: Рудий(22), Суман Амара(27).

Попереджені: Ісаев, Кокошко, Малка, Бурдиян, Гавриш.

Удари: 17(8+9) – 15(5+10). В площину: 6(3+3) – 3(2+1). Кутові: 4(4+0) – 8(0+8). Гольові моменти: 9(3+6) – 5(2+3).

Кращі гравці: Володимир Рудий – Сергій Малка.

Борис Войнаровський після двох виїзних матчів сьогодні вирішив зіграти з двома нападниками і якщо виходити з підсумкового результату, цей хід себе повністю виправдав, також як і в двох попередніх матчах. Поява в старті заявленого буквально за добу до гри Сумана Амара виглядало дещо авантюрним, зате після фінального свистка ні у кого, ніяких питань не виникало. Разом з Нуцу Арделяном темношкірий легіонер склав дуже продуктивний ударний дует. Взагалі, сильна сторона Бориса Івановича – приголомшлива футбольна інтуїція і тактична підкованість, що не дивно, враховуючи його багатий досвід під час перебування ще гравцем і якщо всякі навколофутбольні люди не будуть йому заважати робити свою роботу – результат цей фахівець обов’язково дасть. У наставника вінничан Юрія Коваля проблеми іншого плану, в міжсезоння команду покинула половина чемпіонського складу і крім Сергія Малка, Івана Дученко, Кирила Соцького, Юрія Корбута і Владислава Степанюка, в іншому в Джулинці на поле вийшли здебільшого молоді футболісти.
Незважаючи на той факт, що ці команди навряд чи можуть чимось здивувати одне одного, все-таки матч обидва суперники почали з обережної розвідки. Тільки на 10-й хвилині Юрій Онищук небезпечно пробив зі штрафного поруч зі штангою, а Владислав Степанюк відповів на 13-й ударом головою після проходу і подачі Юрія Корбута справа – Олександр Бутлерській спокійно забрав м’яч. У період 17-19 хвилини Арделян міг двічі відкривати рахунок. Спочатку після навісу справа Оніщука, м’яч після його удару головою з центру штрафної проходить поруч зі штангою, а потім після того як Суман Амара за підтримки Оніщука і Чернеги відпасував на хід, Нуцу увірвавшись в штрафну не зміг забити, виручив Леонід Мукомел від рук якого м’яч влучив у штангу і покинув межі поля. Але через пару хвилин рахунок було відкрито, Оніщук подав кутовий справа та захисник Володимир Рудий в своєму стилі з другого поверху б’є під поперечину, забиваючи свій другий гол в третьому матчі в складі “Світанок-Агросвіт” – 1:0.

Думаю, в цій ситуації тренерському штабу подолян варто пред’явити претензії своїм гравцям, вони не могли не знати наскільки небезпечний цей гравець поблизу чужих воріт, якщо його залишити без нагляду. Через 5 хвилин, як з’ясувалося пізніше Суман Амара відзначив свій дебют забитим голом, чим встановив остаточний рахунок. Після банального “виносу” зі своєї половини поля, Арделян відвернув увагу двох захисників гостей, що дозволило Суману без перешкод пробити з середньої дистанції точно в кут – 2:0. Надію на відродження інтриги міг подарувати своїй команді Степанюк, але його небезпечний удар в дотик після передачі справа Корбута ліквідував Бутлерскій, який з кожним матчем знаходить все більшу впевненість і по ходу матчу своєю впевненою грою вселяє спокій в гру, як захисників, так і всієї команди. Крім епізоду на 86-й хвилині, сьогодні гра голкіпера “Світанок-Агросвіт” була близька до ідеальної.

Маючи в запасі комфортні 2:0, наша команда після перерви особливо не поспішала форсувати події, надавши гостям трохи більше простору і як би пропонуючи зіграти у відкритий футбол. За допомогою замін Юрій Коваль трохи освіжив гру своєї команди і тріо захисників господарів Рудий-Березовський-Мазур, разом з по черзі допомагавшим їм Заводяном і Турчинським, хоч і не без гріха, але все-ж відмінно справлялися з постійно намагавшимися тиснути гостями. На 66-й хвилині Суман Амара міг робити дубль, але несильно перекинув м’яч через Мукомела і хтось з захисників “Поділля” встиг винести того з лінії воріт. Хвилиною раніше Рудий також міг робити дубль, але після навісу Бурдіяна і удару головою, м’яч просвистів над поперечиною. Брати Савчуки вийшли на 62-й хвилині і практично відразу могли спорудити гол, все зробив Олександр, але після удару Сергія вінничан знову рятує Мукомел. Починаючи приблизно з 80-ї хвилини гра проходила виключно на половині поля господарів, на поле виходить граючий президент клубу, досвідчений Сергій Підвальний. Юрій Коваль іде ва-банк, знімаючи останнього захисника Кирила Соцького. Бутлерській на виході невдало вибиває м’яч кулаком прямо на гравця в чорній формі, але добре для нас, що після удару останнього все обійшлося. Нескінченні навіси і простріли в штрафну Шляхової слідують один за одним і ось уже Бутлерській знову виручає після удару Загробского з середньої відстані. Компенсований час: всі без винятку польові гравці “ЕМС-Поділля” на чужій половині поля і в перебігу трьох доданих хвилин Віталій Ольхович і Сергій Савчук по черзі не використовують рельні гольові моменти.
Фінальний свисток Павла Касанова фіксує третю перемогу поспіль ФК”Світанок-Агросвіт” і як наслідок, одноосібне лідерство в чемпіонаті, як мінімум до вівторка, коли свій матч проти ФК”Орлівка” зіграє “Факел” з Липовця, у якого на даний момент в активі 6 очок.