Чемпіонат області. 2 тур

21170773_1429187493836352_1986090206_o

“Інтер-Фенікс”(Вінниця) – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – 0:1(0:0) 27 серпня. Винниця, СК”Нива” – 200 глядачів.
Арбітр: Сергій Єрмолов(Вінниця). Асистенти: Юліан Мисак(Вінниця), Олександр Кравченко(Жмеринка).
Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Віктор Коваленко(Вінниця).

Світанок-Агросвіт: 71.Бутлерський – 2.Рудий; 5.Мунтян; 4.Березовський; 19.Мазур – 11.Оніщук(17.О.Савчук 88); 15.Турчинський; 16.Чернега(3.Кокошко 55); 6.Бурдиян(9.Кучер 90); 7.ЗАВОДЯН – 20.Арделян(14.С.Савчук 69).

Тренер: Борис Войнаровський. Президент: Олег Ковбасюк.

Інтер-Фенікс: 1.Пемза – 2.Коваль; 5.ГРЕБІННИК; 20.Топало; 11.Сорокаліта; 12.Балинський; 14.Янишин; 10.Селім; 9.Фелікс Миранда; 3.Гавлич; 15.Когут.
Тренер: Тренер: Максим Грабік.

Гол: С.Савчук(84).

Попереджені: Гребінник, Селім, Гавлич, Бурдіян, Абрамов.

На 63 хвилині вилучений з поля Гребінник.

Удари: 8(6+2) – 10(3+7). В площину: 4(3+1) – 5(0+5). Кутові: 1(1+0) – 0. Гольові моменти: 4(3+1) – 7(1+6).

Гравець матчу: Андрій Бурдіян.

Той самий випадок, коли нескінченно радий результату, але ніяк не грі своєї команди. Дуже важливі 3 очки були буквально вирвані в самій кінцівці гри, хоча поклавши руку на серце, можу сміливо заявити: на перемогу наша команда сьогодні не награла. Виручила довша ніж у суперника лава запасних, більша кількість класних гравців в складі, а також надмірно груба гра дебютанта чемпіонату, в слідстві якої головний арбітр Сергій Єрмолов був змушений винести 5 попереджень гравцям “Фенікса”, а для капітана команди і ключового гравця оборони вінничан Олександра Гребінника матч був закінчений на 63-й хвилині. Цей епізод по суті став визначальним, втративши провідного захисника оборона господарів поля почала давати постійні збої і за 6 хвилин до фінального свистка Сергій Савчук, знову як і в Ладижині вийшов на заміну та забив переможний гол. Забив після красивого пасу п’ятою від Андрія Бурдіяна.

У “Фенікса” залишалося ще близько 7-ми хвилин, але втомлені і психологічно спустошені, створити щось путнє вони так і не спромоглися. Якщо у них і були якісь шанси на успіх, то тільки в першому таймі, поки гості перебували чи-то в прострації, чи-то в нірвані, вінничани протягом 15-ти хвилин могли відзначитися тричі, але в двох випадках “Світанок-Агросвіт” рятував Олександр Бутлерскій, а ще в одному м’яч після удару головою Дмитра Сорокаліти покинув межі поля поруч зі стійкою. Наші більш-менш “прокинулися” тільки лише в другому таймі. Приблизно з 50-ї хвилини стало помітно, що правий фланг оборони “Фенікса” перестав встигати за швидкими Юрієм Оніщуком і Костянтином Мазуром. Оніщуку до речі, дісталося найбільше, господарі особливо не гребували і пускали вхід всі дозволені і заборонені прийоми і як було вже відзначено вище, незабаром залишилися в меншості. Той же Сергій Савчук міг відзначитися раніше, але перебуваючи в межах штрафного майданчику не зміг як слід обробити м’яч.
Як би там не було, а наша команда виграла другий матч поспіль на виїзді і поки залишається єдиною, хто набрав 6 очок. У наступному турі до нас в гості завітає чинний чемпіон області “ЕМС-Поділля(Вінниця). Матч відбудеться в суботу 2 вересня, імовірно в Джулинці. Слідкуйте за анонсами на сайті.