ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ. 14 ТУР

33052097_895537493961787_2379227859815235584_o

“Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – “Агро-Астра”(Немирівський район) – 4:2(0:0) 19 травня. Стадіон “Шляхова-Арена” – 300 глядачів. Арбітр: Олександр Бортнік(Вінниця). Асистенти: Максим Слободянюк(Вінниця), Володимир Захараш(Немирів). Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Володимир Дзюба(Вінниця).

Агро-Астра: 1.Кириловський – 17.С.БАРЧУК; 11.Когут(5.Муцький 66); 22.Подорожний; 77.Максименко(6.Брацлавский 46); 10.Сестринский(8.Савчук 46); 13.Віхренко(18.Цибулько 65); 4.Пастушенко; 55.Козаченко; 99.О.Барчук(9.Головатюк 73); 23.Перков(88.Кулачко 82). Тренер: Валерій Козаченко.

Світанок-Агросвіт: 99.Ванжула(12.Кречик 46) – 5.Березовський(3.Іванов 81); 13.Мунтян(15.Костюк 78); 19.Мазур – 17.Янишин(4.Мазурик 66); 6.Бурдіян(14.Тарасенко 78); 11.Оніщук; 10.ОЛЬХОВИЧ; 20.Арделян(2.Рудий 56) – 8.Суман Амара(7.Паскаренко 89); 9.Браславський. Тренер: Борис Войнаровський.

Голи: Рудий(57), Суман Амара(75,88), С.Барчук(84) – з пенальті, Браславський(90), Козаченко(90+1).

Удари: 21(9+12) – 15(6+9). В площину: 10(4+6) – 4(1+3). Кутові: 5(1+4) – 5(4+1). Гольові моменти: 13(6+7) – 6(2+4).

Від цього матчу обом командам не потрібно було абсолютно нічого, хіба що окрім престижу та ігрової практики для гравців резерву. “Світанок-Агросвіт” вже в ранзі чемпіона більше думав про кубковий півфінал проти Липовецького “Факела”, як і “Агро-Астра”, яка зіграє з “Балканами” з Хмільника. Від того матч і вийшов з розряду таких, які дуже подобаються уболівальникам, не можна сказати, що це був веселий футбол з шашками наголо, але той факт, що відповідальність за результат не висіла над командами був помітний з самого початку матчу. Борис Войнаровський дав зіграти по тайму обом резервним воротарям і у відсутності Андрія Заводяна капітанська пов’язка перейшла до Віталія Ольховича.
Активніше почали гості в складі яких вся гострота на перших хвилинах виходила від виступаючого за ФК”Бершадь” в чемпіонаті нашого району, реактивного Олександра Барчука. Минуло хвилин 10 перш ніж команди відчули і освоїлися на м’якому і розкішному газоні “Шляхова-Арени”. Поступово наші гравці стали прибирати ініціативу в свої руки і гольові моменти не змусили себе довго чекати. Як і в більшості матчів цього сезону велика частина загроз воротам суперника виходила від Юрія Оніщука, сьогодні компанію йому склав ще й Ярослав Браславський. Ці двоє за весь перший тайм з шести гольових моментів створених господарями поля взяли участь в п’яти(Оніщук в результаті віддасть 3 гольових, а Браславський заб’є гол і віддасть передачу), але воротар-дебютант Володимир Кириловський незважаючи на перший матч на рівні області виглядав досить пристойно і виручав в складних ситуаціях.
Все саме цікаве сталося у другому таймі. Зізнаюся чесно, у мене закінчилися всі епітети щодо Володимира Рудого, людина вийшла на поле на 56-й хвилині і вже через 40 секунд, першим ж дотиком з льоту відправила м’яч у ворота після кутового зліва від Оніщука.

8 гол в чемпіонаті і якщо президент клубу заснує приз найціннішому гравцеві чемпіонату, тут без шансів – Володимир Рудий. Через 3 хвилини після швидкої флангової атаки шляхівчан і штовханини біля воріт гостей Суман Амара з розвороту пробив у штангу. Був перспективний момент у Олександра Барчука, але форвард гостей на вході в штрафну перетримав м’яч Олександр Мунтян вибив його на кутовий, після подачі якого екс-шляхівчанин Сергій Савчук бив з льоту з меж штрафного, але удар прийняв на себе захисник Віталій Березовський . На 75-й хвилині голкіпер “Агро-Астри” і захисник Михайло Муцький просто не зрозуміли один одного, це призвело до того, Що Суман Амара мало не забіг з м’ячем у порожні ворота – 2:0.

І ось тут наші злегка розслабилися, 84 хвилина: Костянтин Мазур в штрафний сфолив на Артемі Козаченко і Сергій Барчук з точки впевнено скорочує розрив в рахунку – 2:1.

Буквально через хвилину Артем Головатюк мав зрівнювати рахунок, але на добиванні пробив набагато вище воріт. Розплата прийшла через 3 хвилини, комбінація Оніщук-Браславський-Суман Амара закінчилася тим, що гвінеєць опинився один перед воротарем і спокійно забив свій 14-й гол у чемпіонаті.

У ці хвилини у обох команд зникли всяка стрункість і малюнок гри, так званий відкритий футбол призвів до того, що після класної підсічки Оніщука, Браславський зі своєї половини поля втік один на один з воротарем і точно пробив у дальній кут – 4:1.

Гостям, завдяки голу Козаченка в компенсований час вдалося уникнути розгрому. Таким чином, “Світанок-Агросвіт” набрав 35 очок з 42-х можливих у нашої команди більше всіх забито і менше всіх пропущено голів. Після фінального свитка більше 300 уболівальників стали свідками дуже зворушливої сцени. Одесіт Віталій Березовський зробив пропозицію руки та серця своїй дівчині Валерії(теж одеситці) в селі Шляхова, деякі жінки навіть пустили сльозу спостерігаючи за цією милою сценою. Футбольний клуб “Світанок-Агросвіт”, а також інтернет ресурс fcbershad.com.ua вітає молодих, так би мовити: злагоди та любові вам!

Чемпіонат області 2017-2018 завершений. Підсумки, статистика, думки, будуть підведені трохи пізніше. Тепер вся наша увага зосереджена на кубку області, перший матч вдома проти “Факела” з Липовця буде зіграний вже в найближчу середу о 16.00.
А поки, всіх вболівальників нашої команди ще раз з першим і сподіваюся не останнім чемпіонством!

Результати решти матчів 14-го туру: ФК “Орлівка” — “Моноліт” – 1:3; “Факел” — “Авангард” – 3:1; “ЕМС-Поділля” — “Інтер-Фенікс” – 8:2