Бершадський “Атлетік” готується до другого кола.

Двотижневу ігрову паузу(перше коло “атлети” закінчили ще 23 липня) команда Олега Облогіна заповнила спарингом проти ФК”Стражгород” з Теплицького району. І тут через спеку суперники провели три тайми по 30 хвилин. “Атлетик” грав у такому складі: Валерій Шнек, Олександр Томчук, Іван Мозговий, Віталій Дищук, Олександр Вальчук, Микола Ковбасюк, Євген Задорожний, Віталій Баранов, Олег Облогін, Олег Шеремета, Юрій Підлубний. На заміну виходили Олександр Красильніков і Сергій Якимишин.

У перші півгодини перевага ФК”Атлетик” була тотальною і як наслідок – два забитих голи. На 6-й хвилині потужний удар з середньої відстані вийшов у відомого екс-гравця ФК”Бершадь” – Віталія Баранова, а на 19-й хвилині Олег Шеремета зумів перехопити м’яч прямо в штрафної гостей і спокійно вразив дальній кут. На самому початку другої 30-хвилинки гравець “Стражгорода” – Микола Шевчук з пенальті один м’яч відіграв, а до закінчення тайму господарі поля невикористали мінімум 6 можливостей для того, що б збільшити рахунок, просто чудеса творив у воротах голкіпер гостей Андрій Мельник. І як часто буває в таких випадках: не забиваєш ти – забивають тобі. На 71-й хвилині в одній з контратак Вадим Повстянко зумів випередити воротаря “атлетів” і рахунок став 2:2. Подальші спроби господарів поля вирвати перемогу успіху не мали. За пропозицією тренера господарів Олега Облогіна, команди виконали своєрідну серію пенальті, можливість пробити з точки отримали всі польові гравці обох команд. У підсумку, після 22 спроб перемогу в такому ноу-хау здобули футболісти ФК”Стражгород” – 3:7. Андрій Мельник знову був на висоті, відбивши 6 ударів з 11, ще 2 припали повз ворота.
Свій перший матч другого кола ФК “Атлетик” зіграє 13 червня в Бершаді, суперник ФК “Маньківка”.