Офіційний сайт районного футболу

Розвитку місцевому футболу “легіонери” не заважають, заважають інші…….

fNB39USMhhc

Вітаю всіх відвідувачів сайту. Сьогодні хочу дати коментар. На днях була погоджувальна рада в нашому районі , на якій виступив голова Сільради Осіівки. І висловив претензіі по поводу регламенту чемпіонату району , а саме по присутності легіонерів(не жителів району). Мол регламент придумав Шелест і по ньому грают. Повідомляю що в той день коли створювалась федерація , були зібрані представники більшості команд району. їм я запропонував необмежену кількість легіонерів – зійшлись на 5 чол., (замітка: представник Осіівки теж був). Я цього сам не придумав.

Далі, концепцію розвитку футболу у своїй команді придумує, підтримує, наслідує кожен самостійно. 
Якщо власник команди вирішив розвивати місцевий футбол місцевими силами і крім своїх виконавців запросив ще з прилеглих сіл – це його право. 
Також є любитель футболу і бажає створити команду свою , але ресурс жителів села йому не дозволяє , а з прилеглих сіл хлопці вже задіяні в іншій команді – йому плюнути і не засновувати команду? 
Чи хтось вважає що якщо за сільську команду грає гравець з села за 20-40 км його будуть вважати своїм односельчанином? 
Чи може легіонери понизять рівень нашого чемпіонату?(Чомусь я думаю, що слабого легіонера до нас не покличуть , а покличуть хорошого змістовного гравця на якого будуть рівнятись наші й переймуть досвід)
І ще настойчиво прошу – для вирішення питань звертайтесь напряму , не потрібно залазити за спину – змінеться про когось думка, і співпрацювати буде важко. 
А щоб не залучати легіонерів треба насамперед розвивати дитячий футбол у селі, без нього у майбутьньому ми не зможем відмовитись від легіонерів. Починаймо з дітей – вони майбутнє!!!!
Треба в цьому допомога – звертайтесь напрацювання є ! І ФУТБОЛЬНІ СЕКЦІІ ВЖЕ ВІДКРИТІ У Великій Киріівці та Війтівці!


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *