ФК Бершадь

Офіційний сайт районного футболу

Розвитку місцевому футболу “легіонери” не заважають, заважають інші…….

fNB39USMhhc

Вітаю всіх відвідувачів сайту. Сьогодні хочу дати коментар. На днях була погоджувальна рада в нашому районі , на якій виступив голова Сільради Осіівки. І висловив претензіі по поводу регламенту чемпіонату району , а саме по присутності легіонерів(не жителів району). Мол регламент придумав Шелест і по ньому грают. Повідомляю що в той день коли створювалась федерація , були зібрані представники більшості команд району. їм я запропонував необмежену кількість легіонерів – зійшлись на 5 чол., (замітка: представник Осіівки теж був). Я цього сам не придумав.

Далі, концепцію розвитку футболу у своїй команді придумує, підтримує, наслідує кожен самостійно. 
Якщо власник команди вирішив розвивати місцевий футбол місцевими силами і крім своїх виконавців запросив ще з прилеглих сіл – це його право. 
Також є любитель футболу і бажає створити команду свою , але ресурс жителів села йому не дозволяє , а з прилеглих сіл хлопці вже задіяні в іншій команді – йому плюнути і не засновувати команду? 
Чи хтось вважає що якщо за сільську команду грає гравець з села за 20-40 км його будуть вважати своїм односельчанином? 
Чи може легіонери понизять рівень нашого чемпіонату?(Чомусь я думаю, що слабого легіонера до нас не покличуть , а покличуть хорошого змістовного гравця на якого будуть рівнятись наші й переймуть досвід)
І ще настойчиво прошу – для вирішення питань звертайтесь напряму , не потрібно залазити за спину – змінеться про когось думка, і співпрацювати буде важко. 
А щоб не залучати легіонерів треба насамперед розвивати дитячий футбол у селі, без нього у майбутьньому ми не зможем відмовитись від легіонерів. Починаймо з дітей – вони майбутнє!!!!
Треба в цьому допомога – звертайтесь напрацювання є ! І ФУТБОЛЬНІ СЕКЦІІ ВЖЕ ВІДКРИТІ У Великій Киріівці та Війтівці!


9 Коментарів для Розвитку місцевому футболу “легіонери” не заважають, заважають інші…….

 1. Александр Оперчук коментує:

  Моя думка… На зібранні, де порушувалось питання легіонерів я був присутнім. Я пронував 3 легіонера максимум!!! З присутніх всі підтримали цю ідею усно. Згадаймо, як все було… Олег Іванович та Олександр Миколайович запропонували 5 легіонерів. І дійсно чомусь всі промовчали. Я просив винести питання на загальне голосування представників команд. Рекції не було. Ніби не почули. Чому не винесли? – можливо тому, что заздалегідь було зрозуміло, що проголосують за 3 легіонера а не 5. Чому ідея була в 5 легіонерів? – тому, що дійсно Олег Іванович та Олександр Миколайович вирішили підняти рівень бершадського футболу на вищу сходинку! Погодьтесь – це вийшло! Команди, які мають можливість дозволити собі не безкоштовних легіонерів показують гарну, професійну, місцями на рівні професійного футболу гру!!! Це гарно! Це круто!!! Приємно дивитись на такі ігри! Захопює подих!!! Але приємно дивитись, коли ці команди грають між собою… Це дійсно рівень!!! Але давайте згадаємо, що у нас чемпіонат бершадського району, є команди, які не можуть дозволити собі взагалі жодного гравця високого класу.. Та й не хотять! Наприклад є команди- дебютанти, які взагалі планували грати тільки своїми силами, не підключаючи зі сторони “профі”. Мені здається – це і є розвиток районного футболу. Розвиток районного футболу – це ПОЯВА ТА ПІДТРИМКА нових команд ! Невже це не так? Олександр Миколайович підкреслив, що поява гравця-легіонера високого рівня підійме планку нашого районного футболу та наші місцеві хлопці матимуть з кого брати приклад та розвиватись. Правильно сказано.. нібито.. Але невже у нас в районі немає своїх сильних гравців, які також показують майстерну гру та з яких можна брати приклад молодим гравцям? Всі знаємо, що є. Навіть називати не варто. Тобто, не в прикладі справа. Особисто я підтримую всі ідеї, які направлені на розвиток гарного та професійного футболу! Але є одне “АЛЕ”! Чи не здається вам, що дуже велика прірва між командами, які мають половину легіонерів на полі, та командами, які цього собі не можуть дозволити? Чи не разчаруються гравці та вболівальники команд, які реально є слабшими за фаворитів, та отримують по 12-14 м”ячів? Нікому не здається, що щось, та й не так…? Можливо потрібно було б подумати над групами, якщо так справа обернулась? Що мене турбує? – щоб молоді юнаки, жителі нашого району не розчарувались… Ось наприклад: певнений, якби команда с.Киріївка і надалі виступала тільки своїм складом та продовжувала отримувати в свої ворота по 12-14 голів – чимала частина гравців були б розчаровані та плюнули б на подальші ігри.. Завершуючи, хочу підкреслити: гарна задумка наших очільників бершадського футболу, щодо розвитку та підвищення рівня нашого місцевого футболу! Правильна і гарна задумка та плани! Але мені здається, що потрібно щось вирішуваит з такою прірвою між рівнем команд, які приймають участь у чемпіонаті. Потрібно щось змінювати.
  Маю право на висловлення своєї думки, як депутат районної ради, як гравець ФК”АТЛЕТИК”, як огранізатор та один з представників нової команди-дебютанта “ГРАНІТ” с.Шумилово.
  Всіх вітаю зі святом Трійці та бажаю гарного футболу, який би приносив велике задоволення гравцям та насолоду вболівальникам, назалежно чи це пермога, чи поразка. Всім здоров”я та гарної гри! )))

  • Саня остынь уже.Тема закрыта.Скорее всего после первого круга чемпионат будет разделён на 2 лиги.Пусть играют себе село на село,никто ничего против не имеет.А легионеры как были,так и будут(в перспективе вообще ограничения снимем) – футбол дело добровольное.

   • Александр Оперчук коментує:

    Невже мій коментар дав привід зробити висновок, що я “горю”?? що значить “остинь”? Олександр Миколайович, я завжди звертався до тебе поважно і ніколи нічим не переймаюсь.. все нормально.. Читай уважніше – я підтримую всі твої кроки щодо розвитку футболу в районі! Але думки багатьох мають право на існування та обговорення. Що в цому поганого?Ти сам вище написав, що краще все обговорювати напряму, а не по за спинами. Ну все ж правильно? І тут пишеш “остинь”… Дивно… Я не думав, що є теми, які не варто порушувати на сайті. “Проїхали”… Я всю твою роботу підтримую… Таме закрита – також підтримую!

   • Александр Оперчук коментує:

    По хорду я не до того звернувся…))))) Олександр Єгоров автор написаного?… ))))))

 2. Александр Оперчук коментує:

  P.S. До речі, мій коментар – це висловлення думок не одного десятка людей, жителів району. Тому має право на оприлюднення.

 3. Шелест Олександр коментує:

  він не стертий його всі бачуть . а щоб уникнути розгромів і прірв . я буду просувати план 2 ліг – скажімо 5 побореться за медалі премєр ліги а 4 команди зіграють за нагороди першості. так ми отримаєм одразу 6 призерів.і чемпіонат закінчим до початку осені!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *