Офіційний сайт районного футболу

Чемпіонат району. 10 тур(прев’ю).

Гра Авангард(В.Кіріївка,Устя) – ФК”Лан-Граніт”(Шумилово) – 0:2, була зіграна 18 червня.

23 липня 2017(неділя)
ФК”Бершадь” – ФК”Світанок Агросвіт”(Шляхова) – ???
ФК”Осіївка” – ФК”Цукровик”(Красносілка) – 18.00

ФК”Чернятка” – ФК”Атлетик”(Бершадь) – 18.00
ФК”Маньківка” – ФК”Тернівка” – дата та час проведення цього матчу визначиться протягом найближчьої доби.

ФК”Осіївка” – “Цукровик”(Красносілка). Стадион с.Осіївка.
Однозначно, Красносільський “Цукровик” , який в останніх матчах набрав непоганий хід, має всі можливості для того, аби вигравати цю гру. Молода Осіївська команда, безсумнівно на своєму полі буде надавати запеклий опір, але командний механізм підопічних Віктора Прибили виглядає більш монолітно. До того ж, статистика красномовна – в минулому році “Цукровик” виграв обидва матчі: 6:2 – вдома і 7:2 – в гостях, і в порівнянні з минулим сезоном Красносільська команда стала на порядок сильнішою.

Прогноз: 20-20-60
—————————————————————————————————————————————
ФК”Чернятка” – “Атлетік”(Бершадь). Джулинка. Стадион “Колос”.
Швидше за все, “атлети” виграють і піднімуться ближче до середини турнірної таблиці. ФК “Чернятка” – єдина команда чемпіонату, яка поки не набирала очок і, чесно кажучи, шансів взяти їх в матчі проти напористої команди Олега Облогіна, я не бачу. Раніше між собою ці команди не зустрічалися.

Прогноз: 10-20-70
—————————————————————————————————————————————–
ФК”Маньківка” – ФК”Тернівка”. Красносілка. Стадион “Авангард”.
Господарі поля повинні переривати двоматчеву серію без перемог. Тернівка, яка обіграла в суботу Чернятку, перебуває в прекрасному настрої, але протиставити чемпіону щось серйозне вони навряд чи зможуть. Це також буде перша очна гра цих команд.

Прогноз: 80-10-10
—————————————————————————————————————————————–
ФК”Бершадь” – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова). Бершадь. Стадион “Колос”.
Через підготовку до чемпіонату області головної команди району, цей матч швидше за все, буде перенесений(поки ніякої інформації з цього приводу не надходило). Гра лідерів, результат якої безперечно буде мати вплив на всю подальшу боротьбу в чемпіонаті. Поки що, переконливіше виглядає Бершадський клуб, який має стовідсотковий показник за набраними очками. Шляхівській команді, як мінімум, треба не програти, щоб не дати можливості головному конкуренту втекти у відрив, ліквідувати який потім, враховуючи потужний склад та добре поставлену гру команди Миколи Менюка, буде вкрай важко. У минулому сезоні ці команди виграли кожна домашні матчі: 3:2 – в Шляхової та 4:2 – в Бершаді.

Прогноз: 40-30-30


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *