ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 9 ТУР

widget

“Нічия на користь Бершаді”. Думаю, нікому не відкрию Америку цією метафорою, адже ті вболівальники, які знають всі тонкощі нашого чемпіонату прекрасно розуміють, що втрату очок головними конкурентами в боротьбі за чемпіонство з натхненням і оптимізмом сприйняли саме в стані тепер уже тіньового лідера чемпіонату.

Сам матч повністю виправдав сподівання вболівальників, сьогодні в Джулинку з’їхалися представники майже всіх команд учасників чемпіонату району. І приїхали ці люди не дарма, подивитися було на що і на кого.
Шляхова та Маньківка видали бескомпромісний матч з сюжетом, інтригою і повною неясністю до самих останіх секунд. У перші 10-15 хвилин невелика територіальна перевага була на боці господарів, саме в цей відрізок часу рахунок міг відкрити Віталій Ольхович, але не дотягнувся до м’яча після скидання головою уздовж воріт від Михайла Гребіного. Обидві команди запам’яталися акуратною і уважною грою біля своїх воріт. Захисники Шляхівської команди намагалися максимально нейтралізувати головного забивалу Маньківки – Віталія Медвідя. І в цілому їм це вдалося, але на 24-й хвилині, все-таки до кінця не встежили. За фол на 20-му номері гостей арбітр призначив пенальті, який реалізував капітан команди Андрій Прибила. Відігрався “Світанок-Агросвіт” через 8 хвилин. Після навісу справа і удару головою під саму штангу. І незважаючи на відсутність голів в остані 60 хвилин матчу, видовищність гри нікуди не зникла. На авансцену вийшли воротарі. Особливо кіпер гостей Валентин Загоруйко – однозначно кращий гравець матчу в складі обох команд.
На 36-й хвилині міг забивати Олександр Гут, але з забійної позиції не зміг переграти воротаря господарів. 40 хвилина: Сергій Гаврильченко після подачі кутового зліва, ударом головою влучає в поперечину. Перед самою перервою, крайній захисник Василь Видайко підключився до атаки та небезпечно пробивав з гострого кута – знову воротар на місці.
На відміну від недільного матчу проти ФК “Бершадь”, сьогодні Маньківка набагато гірше провела другий тайм. Важко знайти якесь пояснення цьому факту, але навіть побіжного погляду на статистику другої 45-хвилинки цілком вистачить для того, що б переконатися в цьому. Господарі поля відмовилися від зайвої метушні з м’ячем в середині поля і при найменшій можливості намагалися відразу ж доставляти його в лінію атаки, постійно нагнітаючи обстановку біля воріт Загоруйка. Реальний шанс вивести свою команду вперед, а можливо і принести перемогу в матчі, на 62-й хвилині був у Ольховича, але після його удару головою м’яч з лінії воріт вибив Назар Решетов. Через 3 хвилини вийшовший на заміну Анатолій Кравець, опинившись один перед воротарем пробив повз нього, але також й повз стійку воріт. Маньківка небезпечно контратакувала і ось уже форвард Олег Черванчук небезпечно б’є з розвороту з лінії штрафного – повз ворота. На 76-й хвилині Загоруйко знову рятує свою команду після небезпечного штрафного і чотирьох!!! добивань поспіль. На тлі всієї цієї феєрії атаки, Шляхова мало не програла матч. Голкіпер відверто витягав найскладніші удари Прибили – зі штрафного та Медвідя – після індивідуального проходу зі зміщенням в центр на 80-й і 86-й хвилинах, відповідно. Фінальний свисток, прекрасно відсудившого другий поспіль “матч підвищеної складності” Григорія Житняка пролунав відразу ж після дальнього удару Гребіного над поперечиною. Бойова нічия і “Світанок-Агросвіт” втрачає перші очки в чемпіонаті. Для Маньківки, набране очко є стратегічно важливим пунктом, в світлі продовження боротьби за чемпіонський титул.

Статистика матчу.
Удари: 22(8+14) – 21(16+5). В площину: 9(3+6) – 8(5+3). Кутові: 6(5+1) – 8(5+3). Гольові моменти: 14(5+9) – 11(7+4).